قیمت خاویار

pricelist

قیمت خاویار امپریال بلوگا

امپریال بلوگا باهوخاویار، محصـولی منحصر بفرد از ماهی بلوگا با دانه‌هایی درشت و کم نظیر، لوکس‌ترین خاویـار ایران، با پوسته‌ای شفاف و لطیف، در رنگ‌های خاکستری روشن تا خاکستری تیره نایاب و بی‌مانند. برای آنهاییکه بدنبال بهترین ها هستند.  قیمت خاویار امپریال بلوگا نیز همانند کیفیت آن از سایر انواع خاویار بالاتر است.

قیمت این خاویار 440,000 تومان می‌باشد.

برای خرید این خاویار اینجا کلیک کنید.

 

قیمت خاویار بلوگا درجه یک

خاویار بلوگا، محصولی از ماهی بـلوگا با دانه‌هایی در اندازه متوسط در رنگ‌های خاکستری تیره تا خاکستری روشن، با پوسته‌ای شفاف و نرم. خاویاری کمیاب، پر طرفدار، با طعمی اصیل و قیمتی اقتصادی تر از نمونه امپریال.

قیمت این محصول 380,000 تومان می‌باشد.

برای خرید این خاویار اینجا کلیک کنید.

 

قیمت خاویار آسترا درجه یک

خاویار آسترا، محصولی نایاب از گونه ماهی آسترا با دانه های شگفت انگیز، از رنگ قهوه ای تیره تا زیتونی روشن و طلایی با طعمی ویژه و استثنایی، آرزویی دست یافتنی برای طرفداران خاویار ایران.

قیمت این خاویار آسترا درجه یک 370,000 تومان می‌باشد.

برای خرید این خاویار اینجا کلیک کنید.

 

قیمت خاویار کلاسیک

خاویار کلاسیک با دانه های کوچک، محصولی از گونه ماهی سوروگا و ماهی بری با رنگ های خاکستری تیره تا خاکستری روشن و طعمی لذیذ و آشنا.

قیمت این محصول کلاسیک و درجه یک 290,000 تومان می‌باشد.

برای خرید این خاویار اینجا کلیک کنید.


پیرامون خواص خاویار؛ باید به این نکته اشاره کرد که خاویار سرشار از ویتامین ها، املاح معدنی، پروتئین و چربی است. مصرف خاویار در پیشگیری از ابتلا به بیماری های التهاب مفاصل، دستگاه گوارش و سرطان های مختلف بسیار موثر است. این ماده غذایی غنی و پر خاصیت، سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است. بنابراین، برای درمان بیماری های افسردگی و قلبی ـ عروقی بسیار سودمند است. خاویار سرشار از آهن است. به همین دلیل است که مصرف آن به افراد مبتلا به کم خونی ناشی از کمبود آهن توصیه می شود. ویتامین های موجود در خاویار می تواند نیروی از دست رفته فرد را در دوره نقاهت بیماری پس از جراحی های بزرگ و بیماری های عفونی به وی برگرداند. این ماده غذایی گرانبها با تقویت سیستم ایمنی بدن می تواند آثار بی هوشی ناشی از عمل جراحی را نیز رفع کند.