امروزه، افراد هوشمند برای هر اتفاق ریز و درشت در زندگی خود، دنبال راهکار هایی برای ضمانت سلامتی و موفقیت در حین و پایان پروسه کاری خود می گردند. مدیران موفق، بیمه را به خدمت می گیرند و رانندگان دقیق وسایل نقلیه، در زمستان زنجیر چرخ می بندند، تا خدای ناکرده با مشکل ناگواری رو به رو نشوند. ارتباط این مسائل با موضوع بلاگ ما، در اشاره به اهمیت ضمانت در کار هاست. بدیهی است که بارداری که خود امر بسیار با اهمیتی است، از این قاعده مستثنا نیست.

برخی دیگر از کار ها نیز برای تسهیل برخی دوره ها صورت می گیرد. باز هم مثال می زنیم: روشن کردن کولر و یا مرهم بر زخم گذاشتن، نمونه هایی از اعمالی هستند که ما روزانه برای بهتر کردن اوضاع گاه سخت و طاقت فرسای خود انجام می دهیم.

مادران، به ویژه در زمان بارداری، نیاز به مراقبت و حفاظت های مخصوص به خود دارند، زیرا که این دوران یکی از حساس ترین و بعضا سخت ترین دوران زندگی هر بانو به شمار می آید، و هر عقل سلیمی حکم می کند که هر چه در توان است برای امور “تسهیل” و “ضمانت” سلامت این دوران صورت گیرد.

خاویار، یکی از خاص ترین و اعجاب انگیز ترین مواد خوراکی در اطراف ماست که دوران بارداری بانوان را بر آن ها سهل نموده و ضمانتی است بر سلامت مادر و فرزند در پایان دوره. پیشتر به خواص گوناگون و فراوان آن اشاره داشتیم و اینک صرفا به خواص خاویار برای زنان باردار اشاره می کنیم. به توصیه اکثریت پزشکان متخصص و مجرب، خاویار ایرانی که بهترین نوع خاویار است، تغذیه‌ای مناسب در طول دوران بارداری محسوب می‌شود، اما بیشترین مصرف خاویار در خانم های باردار طبق تجویز پزشکان در ماه های 6 تا 9 بارداری صورت میگیرد که البته مصرف خاویار در کل نه ماهه بارداری باعث تقویت مادر و هم تقویت جنین می شود. لازم به ذکر است که خاویار ایران فاقد جیوه است و به مادر و فرزند کوچکترین آسیبی نمی زند، زیرا که ماهی های اقیانوس جیوه دارند درحالی که انواع ماهیان خاویاری ایران مختص دریای خزر و محیط های پرورش ماهی خاویاری هستند.

انواع خاویار های باهوخاویار، در بهترین شرایط تولید و عمل آوری شده و در شرایطی کاملا بهداشتی و تحت نظر سازمان دامپزشکی، بسته بندی و پلمپ می شود؛ خاویار پلمپ شده باهو خاویار، ضامن سلامتی جنین و فرد باردار است.

 

بازگشت به لیست اصلی

یک دیدگاه بر روی ”بارداری و شگفتی های خاویار در این دوران

دیدگاهتان را بنویسید